Categories
Genel

Shkon te varri i nënës, ikën me vrap kur sheh se aty…

Një persona ka bere kallezim ne polici pasi kur ka shkuar te varri i nenes se tij, i ka ikur mendja nga ajo qe ka pare aty.

Burimet nga Komisariati i Policisë Mallakastër thane se më datë 04.03.2018, në fshatin Belishovë në varrezat e lagjes “Ramaj”, shtetasit G.R, vjeç 54, banues në Belishovë, i kanë dëmtuar pllakën e qivurit të nënës.

Punohet për identifikimin dhe kapjen e autorit. Materialet u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Fier. Neni 118i Kodit Penal.