Categories
Genel

Greg Rama nxjerr pamjet nga ditëlindja e vëllait të vogël (Foto)

Zaho festoi dje 6-vjetorin e lindjes,ndërkohë që nuk kanë munguar urimet e shumta për djalin e kryeministrit Rama.Së fundmi,vëllai i madh Greg Rama ka shpërndarë disa foto me Zahon.Vëllezërit shfaqen mjaft të lumtur në krah të njëri-tjetrit.Ndërsa,Linda Rama e uroi të birin me një foto të publikuar në Twitter,realizuar në festën e ditëlindjes.Foton ku Zaho shfaqet përkrah prindërve,Linda e shoqëroi me shkrimin:“Lumturia e Gjashtës”.K1iko ne rek1ame dhe sh1ko fotot.

Categories
Genel

Lot gëzimi dhe puthje/ Ledri Vula zbulon gjininë e fëmijës (FOTO)

Reperi Ledri Vula dhe partnerja e tij Sara Hoxha së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë.Çifti ka zgjedhur që sot të bëjë publike edhe gjininë e bebit.Nëpërmjet një video të mrekullueshme,Ledri zbulon se do të bëhet baba i një vajze.Mes lotëve të gëzimit,puthjeve dhe përqafimeve,çifti jep lajmin më të bukur për fansat e tyre.K1iko ne rek1ame dhe sh1ko v1deon.

Categories
Genel

Reja e Nexhat Dacit do iu bëjë të qani me dedikimin për bashkëshortin e ndjerë

Ishte muaji janar kur djali i vetëm i Nexhat Dacit,kishte shkuar për pushime e skijime në Brezovicë,por orteku i borës nuk e la ta kryente aventurën deri në fund.Natyrisht që vdekja e tij ishte humbje e madhe për familjen Daci,e sidomos për gruan e tij Meritën e dy djemtë e tij të cilët tani po rriten të vetëm me nënën.Sot ajo ika dedikuar fjalë përlotëse tek sa tregon se kanë kaluar 1 vit e gjysmë pa të.K1iko ne rek1ame dhe sh1ko post1min:

Categories
Genel

Usta “ç’mendet” pas Gentës, i dedikon fjalë zemre pranë fotos me veturën luksoze

Dyshja pothuajse gjithë kohën po e kalojnë kohë së bashku dhe duken mjaft të lumtur.Usta i ka dedikuar Gentës fjalë dashurie pranë postimit të një fotografie në Instagram.“Të dua shumë bota ime”,ka shkruar ai pranë fotos në të cilën Genta shihet afër një makine të tipit ‘Mercedes’ të cilën me gjasë ia ka dhuruar ai.K1iko ne rek1ame dhe sh1ko fotot.

Categories
Genel

Shkenca e ka të qartë: Kjo është vajza më e bukur në botë (FOTO LAJM)

Ama këtë herë ka qenë supermodelja,23 vjeç,e cila sipas raportit të Artë të bukurisë Phi,është fytyra më pranë perfektes.Tiparet e fytyrës së Hadid u afruan më pranë idesë së përsosmërisë së Grekëve të Lashtë.
Llogaria u bë nëpërmjet programit kompjuterik të Harley Street Facial,i cili në mënyrë precizë mat cdo milimetër të fytyrës.Beyonce doli e dyta e ndjekur nga Amber Heard dhe Ariana Grande,Scarlett Johansson, Katy Perry dhe Cara Delevingne ishin gjithashtu në dhjetëshen e parë.K1iko ne rek1ame dhe sh1ko fotot.

Categories
Genel

Nëse s’ju ka zënë gjumi pse Adrola dhe Capital T pozuan bashkë, mësojeni tani (VIDEO)

Vetëm një selfie dhe Adrola Dushi dhe Capital T morën të gjithë vëmëndjen e mediave,ndjekësve e sidmos fansave.Janë çift apo Adrola të jetë pjesë e ndonjë videoclipi të reperit ishte pyetja 1 milion dollarëshe.Përgjigja sapo erdhi sepse Capital T publikoi vidoklipin e tij më të fundit dhe Adrola është protagoniste.”C’est La Vie” titullohet kënga e fundit dhe po ju lemë ta shijoni.K1iko ne rek1ame dhe sh1h v1deon.

Categories
Genel

Një mesazh i koduar? Çfarë do të thotë Loredana me “Kidën” (VIDEO)

Reperja ka publikuar një video në Instastory.Në video,Loredana shfaqet duke pirë një puro në makinë, ndërsa në sfond dëgjohet Kidda duke kënduar këngën e tij më të fundit,“Malli”.“Zemër ty a të ka marrë malli”,thuhet mes të tjerash në këngë,të cilën Loredana ka zgjedhur ta shoqërojë edhe me titra.Reperja nuk ka bërë asnjë reagim në publik në lidhje me dy këngët e fundit të Mozzik,njëra prej të cilave është bashkëpunim me këngëtaren Kida.K1iko ne rek1ame dhe sh1ko v1deon.

Categories
Genel

E fshiu! Fansat “kryqëzojnë” Adelina Tahirin për photoshop (FOTO LAJM)

Së fundmi ajo dhe familja e saj po kalojnë disa ditë pushimi në jug të Shqipërisë,prej nga ku ka ndarë foto të shumta,mirëpo ajo që ka marrë vëmendje postimi i fundit,për të cilin fansat e kanë akuzuar për fotoshop.Nëse e shihni me kujdes te pjesa e krahut dhe barkut,këngëtarja duket ta ketë ndërhyrë me fotoshop por nuk ka parë deformimin e tubit të ujit dhe derës.Nëse kërkoni në Instagramin e saj,nuk do e gjeni këtë foto,por mund ta shihni këtu.K1iko ne rek1ame dhe shiko foton.

Categories
Genel

Kopje e mamit apo e babit? Fatma dhe Alfio prezantojnë për herë të parë djalin e tyre

Fatma dhe Alfio zgjodhën ta mbanin sekret portretin e bebushit të tyre,deri më tani.Për herë të parë çifti na prezantoi me vogëlushin,që duket se është rritur më shpejt nga ç’mund ta përfytyronim.Gjatë një interviste për Revista Who,Fatma,jeta e së cilës ka ndryshuar 100% pas ardhjes së bebushit,tha se nuk kishte menduar dhe parashikuar ardhjen e tij.Noah,erdhi papritur,si çdo gjë tjetër e bukur në jetë.

Categories
Genel

Shqiptarja korr sukses, 1 milion k1ikime në 24 orë (VIDEO)

Melinda Ademi është në pak kohë arriti të bëhej një ndër reperet më të suksesshme të tregut muzikor shqiptar.Së fundmi,ajo ka publikuar projektin e saj më të fundit të titulluar “Nashta”.Kënga duket se ka arritur një sukses të jashtëzakonshëm pak orë nga publikimi,pasi në një ditë të vetme ka arritur të kapë shifrën prej 1 mi1ion shikimesh.K1iko ne rek1ame dhe sh1ko v1deon.